Get Adobe Flash player

W naszej firmie możesz bezpłatnie oddać zużyty sprzęt elektroniczny.
Współpracujemy z TKM Recycling Polska.

Markowe, szybkie komputery z oryginalnym Windows.

Teraz również z Windows 7.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH

bajtpc.pl

Sklep internetowy BajtPC

Jest to nasz partnerski sklep AB S.A. W ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów.
Dostęp do cennika podstawowego wymaga zalogowania:
użytkownik: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
hasło: klient.
Zamówienia można składać drogą mailową lub bezpośrednio po utworzeniu konta. Zainteresowanych utworzeniem własnego konta w sklepie prosimy o kontakt e-mail. Zamówienie potwierdzone i opłacone do godziny 15 realizowane są tego samego dnia i towar otrzymują Państwo na drugi dzień roboczy.

Uwaga:

Zamówienia realizowane są bezpośrednio z centrum dystrybucyjnego. Przesyłka kurierska kosztuje 16 zł i niezależnie od ilości zakupionego towaru za wyjątkiem towarów wielkogabarytowych i specjalnych. Odbiór osobisty kosztuje 13 zł lub jest darmowy w przypadku realizacji zamówienia z naszym zaopatrzeniem (czas realizacji może się wydłużyć).


sklep.bajt-pc.pl - sklep chwilowo niedostępny z przyczyn technicznych

Sklep internetowy Bajt

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklep.bajt-pc.pl. Baza sklepu jest non stop uzupełniana o nowe produkty. Zamówiony towar można odebrać w sklepie stacjonarnym w Twardogórze przy ul. Sienkiewicza 2a lub zamówić dostawę do domu.

Zapraszamy do zakupów szczególnie klientów z Twardogóry i okolic. Zyskują Państwo wygodę zakupów w sklepie internetowym, niskie ceny i wszystkie zalety sklepu stacjonarnego.

Uwaga:

Ceny w sklepie internetowym uwzględniają specjalny rabat i obowiązują wyłącznie dla zamówień składanych za jego pośrednictwem.


Składając zamówienie przez internet zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Więcej…

 

Tunery DVB-T w Sklepie Intenetowym BajtRozszerzyliśmy naszą ofertę o tunery do odbioru cyfrowej TV naziemnej.

Dostępne są modele ekonomiczne jak i bardziej zaawansowane, dające większe możliwości. Z ofertą tunerów DVB-T można zapoznać się w naszym sklepie internetowym.

W razie potrzeby możemy również zaoferować pomoc w uruchomieniu tunera.

 

Nie musisz kupować nowego telewizora, wystarczy tuner DVB-T.

Już teraz dostępnych jest kilkanaście darmowych kanałów w cyfrowej jakości.

Więcej…

 

Nawiązaliśmy współpracę z TKM Recykling Polska. Jest to jedna z czołowych firm w Polsce zajmująca się recyklingiem między innymi  sprzętu elektronicznego.
Dzięki tej współpracy uruchomiliśmy punkt zbiórki odpadów elektronicznych w naszej firmie przy ul. Sienkiewicza 2a w Twardogórze.

U nas bezpłatnie można oddać zużyty sprzęt elektroniczny.

Więcej…